Falun Gong a tajné tábory smrti

Falun Gong a tajné tábory smrti

with Žádné komentáře

Published: ‎27. ‎června ‎2006, Sydney, Pierra Fatuhiva

Potkávám je v parku v sydneyském Darling Harbour, jak sedávají pod stromy. Malá skupinka postarších lidí medituje za doprovodu hudby, která se line z omláceného magnetofonu. Pohrouženi do sebe, bez hnutí, se zavřenýma očima, jsou jako přízraky vytesané do okolního chaosu města.

V Číně by je za to mohli zmrzačit či umučit k smrti.

Těžko se tomu věří.

Moje čínská spolubydlící Vicky tvrdí, že se mrzačí sami. Že páchají sebevraždy a svádí to na komunistickou stranu. Chtějí prý totiž stranu kompromitovat a neštítí se použít jakékoli prostředky. Třeba si vymyslet tábor smrti a použít ho v celosvětové antikomunistické kampani. Podle Vicky žádné vyvražďování v Číně neexistuje.

Nezná nikoho, kdo by došel úhony. Nezná ani nikoho, kdo praktikuje Falun Gong… Ticho po pěšině. Pokud prý někoho komunistická vláda stíhá a vězní, pak jsou to kriminálníci a nepříčetní lidé, kteří pobuřují veřejnost a svádí k nepokojům. Je prý snad pochopitelné, že vláda musí mít nejlidnatější stát na světě pod kontrolou a potírat jakékoli známky neklidu. Vláda musí mít autoritu a sílu. Není snadné vládnout takové mase. Udržet ji v klidu. Povídala Vicky.

 

A co letáky, co se rozdávají na ulicích? To je hloupost. Pár lidí brojí proti komunismu.

A informace na internetu? V Číně žádné nejsou. A to, co se píše „venku,“ nemá pro Vicky žádnou informační hodnotu. Na internet si totiž může psát každý co chce.

 

Vicky se neotřesitelně usmívá. Její úsměv mě někdy nepředstavitelně vytáčí. Je jako neproniknutelná stěna mezi dvěma neslučitelnými, názorovými tábory. Vicky je můj „malý tyran“, můj velký učitel trpělivosti. 

Její upřímné přesvědčení, že „vláda její země by přece něco takového nemohla dělat,“ zpochybňuje příčetnost těch meditujících a tiše protestujících Číňanů v parku, které vídám na vlastní oči.

Kdybych v totalitním systému nežila a neznala jeho záludnosti, asi bych se také, jako Vicky, přiklonila k víře v ten lepší, zdravější svět, protože odpovídá mému nastavení. Proč by přece někdo krutě mučil a vraždil lidi za to, že cvičí a meditují pro své zdraví? A jak by se to dalo dělat, ukrývat před světem? To je přece úplná pitomost… 

Včera jsem tedy zase jeden obdržela:

Leták: Tajné tábory smrti Čínského komunistického režimu

Masakr praktikujících Falung Gong zaměřený na vyhlazení svědků-obětí koncentračních táborů se odehrává právě teď.

Veřejná svědectví šokují Svět

Svědek 1

Někdejší zaměstnankyně nemocnice „Tábora smrti Sujiatun“ říká:

Jestli si nepospíším a neřeknu pravdu dnes, budu se cítit vinna do konce života. Řeknu pravdu. Můžu být zabita zítra. Je to ďábelský čin komunistické strany Číny.“

Odhaduje, že tisícům přívrženců hnutí Falun Gong byly odebírány orgány a jejich těla byla spálena v krematoriu.

Manžel této ženy byl neurochirurgem, který byl donucen odebírat lidem oční rohovky. Lékařům bylo řečeno, že odebírání orgánů živým lidem praktikujícím Falun Gong není považováno za trestný čin. Místo toho byl tento čin nazýván „očistou“ v zájmu Čínské Komunistické Strany (ČKS).

Tito lidé byli naživu. Bylo by pro mne snazší, kdyby byli mrtví, ale oni byli živí.“

Svědek 2

Bývalý reportér Japonské televize, který 9. března 2006 jako první zveřejnil informace o táboru smrti říká, že na 2 miliony lidí je údajně drženo v obrovských pracovních táborech a vězeních. Vysvětlil, že jejich rohovky, ledviny a kostní dřeň jim byly odebírány za živa. Prodávány jsou i jejich vlasy jako materiál pro paruky, a také kůže a tělesný tuk.

Děje se to v pracovních táborech navzdory Čínské legislativě o lidských právech. Smrt přívrženců hnutí Falun Gong přitom komunistická strana vysvětluje jako sebevraždy.

Nacistickým koncentračním táborům také nikdo nevěřil

27. března 2006, den před tím, než ČKS popřela existenci Tábora smrti Sujiatun, zemřel v Kanadě Rudolf Vrba „první svědek,“ koncentračního tábora Auschwitz.

V červnu 1944 Rudolf Vrba po svém útěku z Auschwitzu, odkryl poprvé hrůzy plynových komor. Kdyby veřejnost věřila těmto zprávám, miliony životů mohlo být zachráněno.

 

Dne 31. prosince 2000 byla uveřejněna první zpráva signalizující kriminální čin odebírání lidských orgánů. Zpráva „Evil Policemen Scheme to Sell the Organs of Jailed Falun Gong Practitioners“ byla uveřejněna na internetu

Po té, co byl tábor smrti Sujiatun odhalen, ČKS zmlkla na tři týdny. Bylo tak mnoho času na odvoz vězňů a zničení veškeré evidence.

Poté přivítali oficiální návštěvu z U.S.A aby se podívala na zařízení v Sujiatunu. Nepřekvapuje, že Američané nemohli najít žádnou evidenci. Je to mrazivě podobná událost jako ta, která se odehrála v červnu 1944, když nacisté povolili Červenému Kříži vstoupit do tábora v Terezíně. Pracovníci Červeného kříže tehdy neshledali žádné nesrovnalosti. Genocida Židů pokračovala jinde.

ČKS vydala „Interim Regulation for Human Organ Transplant Practice“ 27. března. Mimojiné, tato omezení zakazující obchodování s lidskýni orgány nemají účinek do prvního července, což jsou pro ČKS další tři měsíce na zničení důkazů.

6. dubna 2006, skupina, která vyšetřuje pronásledování hnutí Falun Gong v Číně, potvrdila že nemocnice a transplantační centra ve více než 15 oblastech pracují přesčas aby vykonaly operace.

Vyvražďování obětí koncentračního tábora začalo a děje se to každou minutu, zatímco zbytek světa přihlíží.

Dnes je čas k naplnění slibu „Už nikdy více“, který byl učiněn již před 60 lety!

Tato genocida daleko přesahuje otázku náboženských pronásledování nebo lidských práv.

Je útokem na každého.

Naléhavě prosíme každého jednotlivce a vládu aby zvolila mezi osobními výhodami a svědomím.

Obchod s orgány- Miliardy dolarů

Obchod s orgány přinese Číně miliardy dolarů ročně. Dr. Michael J. Horowitz,

Senior spolupracovník z Hudson Institutu ve Washingtonu, D.C., řekl, že jedno centrum pro transplantace orgánů inzerovalo, že v minulém roce bylo provedeno 2 2248 transplantací.

Za $US 90 000 až $US 120 000 za operaci, což vyjde na zhruba čtvrt miliard milionů dolarů za jeden typ orgánu v jednom centru. Obchod je to nepředstavitelný.

Nalézt v Číně vhodný orgán trvá zhruba čtyři týdny. V západních zemích, jako je třeba Austráleie, je to nejméne dva roky. Dr. Wang, šéfredaktor časopisu „Medicíne in Life“ řekl, že snadná dostupnost orgánů v Číně napovídá o existenci „banky tisíce živých orgánů.“

Evidence z webových stránek Centra Čínské mezinárodní transpantační sítě

Více než 35 000 transplantací ledvin jsou vykonány ve veřejných nemocnicích ve 29 městech a oblastech v Číně, a nejméně 5000 transplantací ledvin je vykonáno každý rok. Mnoho transplantací jsou na dluh Čínské vlády. Vhodného dárce lze nalézt za pouhý týden.

Co je Falun Gong?

Falun Gong také známý jako Faluln Dafa, je duchovní cesta která spojuje jemné energetické, meditační a morální učení soustředěné kolem principů Pravdy, Soucitu a Tolerance. Praktikující Falun Gong se snaží tyto principy uplatnit v jejich každodenním životě a vnitřní vyváženosti.

Kořeny Falun Gong sahají až do starověké Číny a učení bylo poprvé veřejnosti představeno v Číně Mistrem Li Hongyhi v roce 1992. Myšlenky a praktiky Falun Gong se rozšířily po celém světě velmi rychle a lidé s ním dosahují fyzické, mentální, morální a duchovní pohody.

Neexistují žádné závazky ani členství ve Falun Gong. Učení je dostupno zdarma ve více než 70 zemích na světě.

Proč je hnutí v Číně pronásledováno?

Předchozí vůdce Čínské Komunistické Strany Jiang Zemin zahájil toto pronásledování v červenci v roce 1999. Proč?

  • Jiang cítil ohrožení jeho autority, které viděl v popularitě Falun Gong – do pozdních devadesátých let praktikovalo v Číně 70 – 100 milionů lidí, a toto číslo převyšovalo počet členů Komunistické strany.
  • Principy Pravdy, Soucitu a Tolerance stojí v opozici vůči myšlenkám Komunistické strany, která znesvěcuje tradiční hodnoty a neumožňuje svobodu a víru. Hlavy Komunistické strany se obávají ztráty kontroly nad myslí lidí.
  • Od té doby jsou stovky tisíc praktikujících Falun Gong ilegálně zadržovány, vězněny, a odváženy do pracovních táborů a takzvaných „psychiatrických zařízení“ za to že odmítají odsoudit Falun Gong. Lidé jsou biti, týráni, znásilňováni a jsou jim podávány drogy, jež ničí jejich nervovou soustavu.

Více než 2 800 lidí zemřelo na následky týrání v březnu 2006.

 

Dávám sem dvě videa, která jsou jako nebe a peklo. Zdánlivě spolu vůbec nesouvisí. To druhé je jedním z několika dokumentů, které byly od roku 2012 natočeny. (aktualizace: To pekelné video bylo z youtube odstraněno. Nechávám nefunkční odkaz a přidávám další videa)

 

 

 

 

 

Follow Pierra:

Latest posts from

Leave a Reply